2. El Restaurant Malzemeleri Alımı

2. El Restaurant Malzemeleri Alanlar

Restoranınızda uzun süredir kullanmadığınız ekipmanlar oldukları yerde toz mu tutuyor? Yakın zamanda işletmenizi kapattınız ve elinizdeki ekipmanları satmak mı istiyorsunuz? 2. El restoran malzemelerinizi değerinde ve anında en hızlı şekilde hemen satın. Tüm endüstriyel mutfak restaurant bar ve cafe ürünleriniz için 0532 796 72 07 numarasından bize ulaşın. Uzman personelimiz sizlerden gerekli tüm bilgileri alacak ve sizleri yönlendirecektir. Satın alım detayları için hemen arayın.

Elinizdeki fazla ekipmanları anında elden çıkartmak istiyorsunuz fakat nereye satacağınızı bilmiyor musunuz? Bu yazımız sizlere elinizdeki ürünleri en iyi fiyattan en kısa sürede satmanıza yardımcı olacak. Firmamız 23 yıldan bu yana Endüstriyel Mutfak Gereçleri imalatı ve satışı konusunda faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti çerçevesinde hareket etmiş olup müşterilerinin satış sonrasında da yanında olmayı vazife edinmiştir. Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerine en iyi fiyat garantisini verebilmek için çalışan firmamız geniş kadrosu ve uzman bilgisiyle İstanbul’un her noktasına hizmet vermektedir. Soğuk hava dolaplarından pizza fırınlarına, endüstriyel ızgaralardan pasta dolaplarına, kahve makinelerinden buz yapma makinelerine kadar yüzlerce ürününüzü en iyi fiyat garantisiyle satmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Alım Yaptığımız Ürünler

Dik Tip Buzdolapları, Pişirici Altı Buzdolapları, Tezgah Tipi Buzdolapları, Dik Tip Derin Dondurucular, Bar Tipi Blender, Buz Yapma Makinesi, Pasta Dolabı, Mikrodalga Fırın, Buz Kırma Makinesi, Portakal Sıkma Makinesi, Meyve Suyu Soğutucu, Çay Makinesi, Çay Kazanı, Cimbali, Kahve Öğütücü, Bardak Yıkama Makinesi, Tezgah Altı Bulaşık Makinesi

İKİNCİ EL MUTFAK

İLETİŞİM
Ofis

Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. TİM-2
No: 164-5/174-5 Zeytinburnu / İST.

Hemen Ara

GSM-1: 0533 378 78 45
GSM-2: 0532 796 72 07